Türkiye Change Country

Yasal Uyarı

KCI Türkiye KCI Tıbbi Cihaz Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti.
KDV kayıtnumarası 5410519911 ilekayıtlıveşirketmerkezi'debulunanbirTürkşirketidir.
Veko Giz Plaza. Meydan sk. No:3 K:4 1406
34396 Maslak Istanbul Turkey

--

KULLANIM KOŞULLARI

LÜTFEN BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. Bu site; KCI USA Inc., KCI Licensing, Inc., KCI International, Inc., KCI Europe Holding B.V. ve KCI Medical Resources da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Kinetic Concepts, Inc. olarak tanımlanan KCI'nin ve onun dünya çapındaki tüm iştiraklerinin ve bağlı ortaklıklarının mülkiyetinde ve işletmesindedir. KCI, başka Web sitelerini de sahiptir ancak söz konusu Kullanım Koşulları bu KCI sitesine giriş yapan ziyaretçiler için belirlenmiş kuralları açıklar. Diğer KCI Web sitelerini ziyaret ettiğinizde, bu sitelerin kullanım şartlarına başvurmanız gerekir.

İvazlı olarak bu Web sitesini kullanmanız ve herhangi bir bölümüne erişmeniz de dahil olmak üzere, Web sitesini kullanmanız ve/veya siteye erişmeniz ile belgelenerek, aşağıdaki hükümler ve şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir:

Sayfanın Başına Dön
 

ACİL DURUMDA ARANACAK KİŞİ

BU WEB SİTESİNDE TIBBİ TAVSİYE BULUNMAZ. ACİL BİR TIBBİ DURUMA SAHİP OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜYORSANIZ, DERHAL DOKTORUNUZU VEYA YEREL ACİL DURUM MÜDAHELE NUMARASINI ARAYIN.

Sayfanın Başına Dön
 

BU SİTEDE YER ALAN BİLGİLER HAKKINDA

Bu site, tıbbi ve sağlık ile ilgili konu başlıklarında bilgiler içerebilir. Bu bilgiler, nitelikli bir doktor veya tıp uzmanı tarafından verilen tavsiyenin yerine geçeceği anlamına gelmez. Bir sağlık problemini veya hastalığı teşhis etmek amacıyla bu bilgileri kullanmamalı, bir doktora veya tıp uzmanına danışmalısınız. Hastalar, doğru teşhis konması ve özel durumlarına yönelik olarak hangi tedavinin uygun olduğunun tespit edilmesi için daima doktor gibi bir tıp uzmanına başvurmalıdırlar. Bu Web sitesinde yer alan materyaller, yalnızca genel olarak eğitimsel bilgi edinmeniz amaçlıdır. Bu Web sitesinde okuduğunuz bilgiler, sağlık hizmeti uzmanınız ile aranızdaki ilişkinin yerini tutamazlar. KCI, tıbbi uygulama gerçekleştirmez, tıbbi hizmet veya tavsiye vermez. Bu Web sitesindeki bilgiler, tıbbi tavsiye olarak ele alınmamalıdır.

Sayfanın Başına Dön
 

FİKRİ MÜLKİYET

© 1998 - 2013 KCI Licensing, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm görüntüler KCI Licensing, Inc. ve onun bağlı kuruluşlarına ait olup verilen lisans veya izin yalnızca bu sitede kullanım amaçlıdır. İzinsiz kullanılmaları, kopyalanmaları veya teşhir edilmeleri yasaktır.

GORE-TEX® veya GORE® Tıbbi kumaş, W. L. Gore and Associates'in tescilli ticari markasıdır. 3M™ ve Tegaderm™ 3M Şirketi'nin ticari markalarıdır. Web sitesinin içeriğinde özellikle belirtilmediği sürece, bu Web sitesindeki ve ilgili linklerdeki ürün ve hizmetleri tanımlayan ya da burada başka şekillerde belirtilen diğer tüm ticari markalar ve hizmet markaları, KCI Licensing, Inc., onun bağlı kuruluşları ve lisansörlerine aittir.

Bu Web sitesinde kciturkey.com tarif edilen KCI ürün ve hizmetlerinin çoğu patentlidir ve/veya bazı yargı mercilerinde patent almak için beklemektedir. Burada yer alan hiçbir şey, herhangi bir lisans veya herhangi bir KCI Licensing, Inc. patenti, telif hakkı, ticari markası veya KCI Licensing, Inc. ya da onun bağlı kuruluşları ve ilgili lisansörlerine (birlikte "KCI") ait diğer haklar veriyormuş gibi yorumlanmayacaktır. Bu sitede yer alan materyallerin KCI ve onun bağlı kuruluşlarına ait olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu sitedeki fikri mülkiyeti, yalnızca bu Kullanım Koşulları'nda açıkça izin verildiği gibi kullanabilir, başka hiçbir amaç için kullanamazsınız. Site aracılığıyla kullanılan herhangi bir materyalden hiçbir mülkiyet tebliğini veya hakkını silmemeyi kabul ediyorsunuz. Bu Web sitesinde sağlanan ya da buradan kaynaklanan tüm bilgi ve verilerin KCI mülkiyetinde olduğunu kabul ediyorsunuz. Herhangi bir KCI ticari markasında bir ticari marka işaretinin eksikliği, KCI'nin o ticari marka veya her türlü fikri mülkiyet hakları ile ilgili haklarından feragat ettiği anlamına gelmez.

Sayfanın Başına Dön
 

GERİBİLDİRİM, YORUM VE FİKİRLERİNİZ

KCI, bu Web sitesini kullanan ziyaretçilerden geribildirim, yorum ve fikirler almaktan mutluluk duyar. Bu nedenle, söz konusu Web sitesi aracılığıyla gönderdiğiniz her türlü bilginin kişisel, gizli ve ticari olarak (kişisel bilgiler dışında, o terimin Gizlilik Politika'mızda tanımlandığı gibi) değerlendirilmeyeceğini bilmenizi istiyoruz. Bu Web sitesi aracılığıyla herhangi bir fikir, bilgi, kavram, know-how, teknik veya materyal aktarmanız durumunda, bunları herhangi bir araç veya yolla kullanması, çoğaltması, ifşa etmesi, uygulamaya koyması, değiştirmesi, aktarması ve dağıtması için KCI'ye sınırsız, telifsiz, geri alınamaz bir izin vermiş ve KCI'nin bunları her türlü amaçla (ticari veya ticari olmayan) kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sayfanın Başına Dön
 

GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR

BU SİTEDEKİ BİLGİLER, TİCARİ ELVERİŞLİLİĞE İLİŞKİN ZIMNİ GARANTİLER, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI DA DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN, SARAHATEN VEYA İMA YOLUYLA VERİLİR. KCI, BU SİTEDE YER ALAN BİLGİLERİN GÜNCEL VEYA HATASIZ OLACAĞINI İDDİA ETMEZ VEYA BU KONUDA GARANTİ VERMEZ. BU WEB SİTESİNDEKİ BİLGİLER, HERHANGİ BİR BİLDİRİM OLMAKSIZIN DEĞİŞİME TABİDİR. KCI, KENDİ SİTELERİ İLE BAĞLANTILI OLMASI MÜMKÜN TÜM SİTELERİ İNCELEMEMİŞTİR VE KURULUŞ DIŞI HİÇBİR SAYFANIN VEYA BU SİTELERLE BAĞLANTILI DİĞER SİTELERİN İÇERİĞİNİ DESTEKLEMEZ VE BUNLARLA İLGİLİ SORUMLULUK ALMAZ. BU TÜR BAĞLANTILARIN KULLANIMI SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

Bu Web sitesinde bulunan veya bunla bağlantılı olan makale, yayın veya durum çalışmalarında belirtilen görüş ve fikirler, her zaman KCI, onun iştirakleri, bağlı kuruluşları veya lisansörleri tarafından paylaşılmaz. Çoğu çalışma bağımsız olarak yürütüldüğünden, KCI, çalışma bulguları ve sonuçlarının güvenilirliği hakkında hiçbir iddiada bulunmaz ve garanti vermez.

Sayfanın Başına Dön
 

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

KCI, ONUN GÖREVLİLERİ, MÜDÜRLERİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLİKLERİ, ÇALIŞANLARI, HALEFLERİ VEYA DEVRALAN ŞAHISLARI HİÇBİR KOŞULDA BU SİTENİN KULLANIMINDAN YA DA KULLANIM YETERSİZLİĞİNDEN VEYA BU SİTEDE VERİLEN BİLGİLERDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ, ARIZİ ÖZEL VEYA NİHAİ ZARARLARDAN SORUMLU TUTULMAYACAKTIR. BÖYLE BİR ZARARIN MEYDANA GELME İHTİMALİNDEN HABERDAR EDİLMEMİZ DURUMUNDA, BU SINIRLANDIRMA, İDDİA EDİLEN SORUMLULUK GEREK SÖZLEŞME, HAKSIZ MUAMELE, İHMALCİLİK, KUSURSUZ SORUMLULUĞA GEREKSE BAŞKA BİR TEMELE DAYANSIN GEÇERLİ OLACAKTIR. ÇÜNKÜ BAZI YARGI MERCİLERİ, ARIZİ VEYA NİHAİ ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA MÜSAADE ETMEMEKTEDİR. KCI'NİN BU TÜR YARGI MERCİLERİNDEKİ SORUMLULUĞU, YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLI OLACAKTIR.

KCI, ONUN GÖREVLİLERİ, MÜDÜRLERİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLİKLERİ, ÇALIŞANLARI, HALEFLERİ, DEVRALAN ŞAHISLARI VEYA TEDARİKÇİLERİNİN KAYIP VE ZARARLARA İLİŞKİN TÜM SORUMLULUĞU, GERÇEK ZARAR MİKTARINIZ İLE SINIRLI OLACAK VE 100.00 AMERİKAN DOLARI'NI GEÇMEYECEKTİR. SORUMLULUK SINIRI, BAZI EYALETLERDE GEÇERLİ OLMAYABİLİR. KCI, ONUN GÖREVLİLERİ, MÜDÜRLERİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLİKLERİ, ÇALIŞANLARI, HALEFLERİ, DEVRALAN ŞAHISLARI VEYA TEDARİKÇİLERİ HİÇBİR DURUMDA, YUKARIDA BELİRTİLEN MİKTAR HARİCİNDE, HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARARDAN SİZE KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR. WEB SİTESİNİN YA DA MATERYALLERİN HERHANGİ BİR KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI, ÖZEL, ARIZİ, NİHAİ, ÖRNEK NİTELİĞİNDEKİ VEYA CEZAİ DİĞER TÜM ZARARLAR, KCI BU TÜR ZARARLARDAN HABERDAR EDİLSE DAHİ HARİÇ TUTULACAKLARDIR.

Sayfanın Başına Dön
 

DİĞER İNTERNET SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Bu İnternet sitesi, diğer İnternet sitelerine ve üçüncü tarafın kontrolünde olan materyal ve bilgilere bağlantı sağlayabilir. KCI, diğer sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelere gönderdiğiniz bilgilerden kaynaklanması mümkün zararlar için sorumlu veya yükümlü tutulmaz. KCI, bu Web sitesindeki bir link aracılığıyla erişilebilen ve diğerleri tarafından işletilen Web sitelerinin gizlilik uygulamalarını incelemez, takip ve kontrol etmez. Bu bağlantılar, yalnızca size kolaylık sağlamak için verilmektedir.

Sayfanın Başına Dön
 

TAZMİNAT

KCI'yi, ana şirketini, görevlilerini, müdürlerini, temsilciliklerini, çalışanlarını ve devralanlarını savunmayı, tazmin etmeyi ve bu Web sitesini veya içeriğini sınırlama olmaksızın kullanmanızdan, Kullanım Şartları'nı ihlal etmenizden kaynaklanan yasal ücretler de dahil olmak üzere herhangi ve tüm yükümlülükleri, iddiaları ve masrafları aleyhlerine kullanmamayı kabul ediyorsunuz. KCI, kendi imkanlarımızla, KCI ile işbirliği yapmayı kabul ettiğiniz herhangi bir mevcut savunma iddiasında tarafınızdan tazminata tabi olan herhangi bir hususun özel savunmasını ve kontrolünü üzerine alma hakkını saklı tutar.

Sayfanın Başına Dön
 

İLERİYE DÖNÜK AÇIKLAMALAR

Bu İnternet sitesi, diğer şeylerin yanında, yönetimin gelecek performansa ilişkin tahminleri, gelir ve kazançlar, yönetimimizin büyüme hedefleri ve istikrarlı bir şekilde işletme iyileştirmeleri gerçekleştirme yeteneği de dahil olmak üzere ileriye dönük açıklamalar içerebilir. Bu ileriye dönük açıklamalar, yalnızca yapıldıkları tarihten itibaren ortaya çıkan beklentilere dayanmaktadırlar ve o sırada geçerli olan mali projelerimizi ve diğer beklentilerimizi (bir KCI ürünü talebinde artan rekabetle meydana gelen bir değişim, borçlu geri ödeme politikalarında bir değişim, fikri mülkiyet haklarımızı ve genel ekonomik durumumuzu koruma yeteneğimiz gibi) karşılamakta başarısız olmamıza yol açabilen sayısız risk ve belirsizliklere tabidirler. Bu Web sitesindeki herhangi bir sunumda öne sürülen tüm bilgiler, hazırlandıkları tarihten itibaren geçerlidirler ve o tarihten bu yana güncellenmemiştirler. Bu bilgileri güncelleştirme görevini üstlenmemekteyiz. Diğer bölümler arasında "Risk Faktörleri" ve "Mali Durum ve İşletme Sonuçlarına İlişkin Yönetim Toplantısı ve Analizi" başlıkları altındaki 10-K Formu'nda bulunan Yıllık Raporlarımız ile 10-Q Formu'nda bulunan Üç Aylık Raporlarımız da dahil olmak üzere, işimizi ve mali sonuçlarımızı etkileyebilecek potansiyel faktörlere dair daha fazla bilgi, A.B.D Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndaki (SEC) dosyalarımızda yer almaktadır. Tüm bunlara SEC Web sitesinden ulaşabilirsiniz (www.sec.gov).

Sayfanın Başına Dön
 

GEÇERLİ YASALAR

Bu KCI Web sitesi (www.sec.gov), herhangi belirli bir ülkede bulunan veya bulunmayan ve mümkünse, farklı ülkelerdeki farklı göstergeler ve sınırlamalar için bir düzenleyici makam tarafından onay veya izin almış ya da almamış olan ürünler hakkında bilgiler içerir. Her ülke, İnternet'teki tıbbi ürünlere ilişkin tıbbi iletişimi veya diğer bilgileri yöneten yasalara, düzenlemelere ve tıbbi uygulamalara sahiptir.. Burada yer alan hiçbir şey, herhangi bir ürün talebi veya tanıtımı ya da okuyucunun ikamet ettiği ülkenin yasaları ve düzenlemeleri tarafından izin verilmeyen herhangi bir ürünün gösterimi olarak kabul edilmemelidir.

Bu Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası ve bu Web sitesinin kullanımı, Amerika Birleşik Devletleri ve Teksas Eyaleti tarafından yönetilmektedir. Bu Web sitesi ile ilgili her türlü ve tüm eylemler, yalnızca Teksas Eyaleti'nde bulunan yetkili mahkemenin federal veya eyalet mahkemelerine taşınmalıdır. Yukarıda belirtilenlere rağmen, KCI, herhangi bir yargı mercisinde ihtiyati tedbir çarelerine (veya eşdeğer acil hukuki çarelere) başvurmaya yetkilidir.

Sayfanın Başına Dön
 

BU WEB SİTESİNE İLİŞKİN DİĞER KURALLAR

Bu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'na ek olarak, gelişmiş hizmetler satın almak veya bu Web sitesinden bir linki takip etmek gibi bu Web sitesinde bulunan belirli hizmetlere veya materyallere erişmeniz durumunda geçerli olması mümkün ilave koşullara tabi olabilirsiniz. Bu Web sitesi aracılığıyla topladığımız bilgileri nasıl koruduğumuzu ve kullandığımızı öğrenmek için lütfen KCI'nin Gizlilik Politikası'nı okuyun.
Bu bölüm ve "Geri Bildiriminiz", "Fikri Mülkiyet", "Tazminat", "Garanti Vermeme" ve "Sourmluluğun Sınırlandırılması" bölümleri altındaki yükümlülükleriniz, bu Kullanım Şartları'nın feshi sonrasında da geçerli kalacaktır.

Bu Kullanım Şartları'nın veya Gizlilik Politikası'nın herhangi bir hükmü, yargı yetkisine sahip bir mahkeme tarafından geçersiz bulunursa, bu hükmün geçersizliği, Kullanım Şartları veya Gizlilik Politikası'nın tam olarak yürürlükte kalmaya devam eden diğer hükümlerinin geçerliliğini etkilemeyecektir. Bu Kullanım Şartları veya Gizlilik Politikası'ndan feragat etmek, bu hüküm veya koşulun başka veya sürekli bir feragat olarak değerlendirilmeyecektir.

KCI Web sitesini kullanmanız ve bu siteye erişmeniz, KCI'nin Çevrimiçi Gizlilik Politikası'nda belirtilen Gizlilik Politikası'nı anladığınızı ve kabul ettiğinizi gösterir.


Hastalara Yönelik Önemli Mesaj

Yasal Uyarı | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın


Telif Hakkı © 1998 – 2013 KCI Licensing, Inc Tüm Hakları Saklıdır.     DSL#12-0298.TR
Bu Web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca Türkiye'de görüntülenecek şekilde ve bu amaçla hazırlanmışlardır. Bu Web sitesi, farklı ülkelerde bulunan veya bulunmayan ve mümkünse, farklı ülkelerde farklı göstergeler ve sınırlamalar için bir düzenleyici makam tarafından onay veya izin almış ya da almamış olan ürünler hakkında bilgiler içerir.