Türkiye Change Country

Ürünler

VAC Ürünler

Hastanın Yaşam Kalitesini1 yükseltip genel tedavi masraflarını azaltırken 3, yaraları daha hızlı 20 ve daha etkili 5 bir şekilde iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.


Entegreli V.A.C.® Tedavi sistemi, yara iyileştirme konusunda kanıtlanmış, invaziv olmayan, geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu sistem, yaralı bölgeye kontrollü negatif (subatmosferik) basınç uygulamak için bir akıllı tedavi ünitesi kullanır. Yaralı bölgeye uygulanan özel köpük pansumanlar, sıvı birikimini sürekli olarak yaradan çekerken, SensaT.R.A.C.™ Teknolojisi basıncın yaralı bölgeye eşit dağılmasını sağlar.

V.A.C. Tedavi Üniteleri ve Sistemleri V.A.C. Tedavi Pansumanları V.A.C. Tedavi Kanisterleri V.A.C. Tedavi Aksesuarları

V.A.C.® GranuFoam™, V.A.C. GranuFoam Silver™ ve V.A.C.® WhiteFoam pansumanları, entegreli V.A.C.® Tedavi Sistemi'nin önemli bileşenleridir ve tıbbi görevlilerin beklediği pozitif NBYT sonuçlarının elde edilmesinde büyük önem taşırlar: hızlı20 ve etkin5 yara iyileştirme ve uygun maliyetli bir şekilde3 hastanın Yaşam Kalitesini1 arttırma.

1 'den 10 '(y)e kadar olan 11 V.A.C. Tedavi Pansumanları

Image of V.A.C. GranuFoam Standard Dressings Kits V.A.C.® GranuFoam™ Standart Pansuman Kitleri

Basit yaralardan kompleks, ulaşılması zor, uygun olmayan yerlerde bulunan yaralara kadar çok çeşitli kronik, akut ve subakut yaraların tedavisi için tasarlanmıştır.

ABThera Dressing ABThera™ SensaT.R.A.C.™ Açık Abdomen Pansumanı

ABThera™ Açık Abdomen Negatif Basınç Tedavisi, ABThera™ SensaT.R.A.C.™ Açık Abdomen Pansumanı ve InfoV.A.C.® veya V.A.C. ATS® Tedavi Ünitesi aracılığıyla sağlanır. Yüksek hacimli eksüdaları ortadan kaldırmak amacıyla sürekli negatif basınç sağlar.

Image of V.A.C. GranuFoam Bridge Dressing V.A.C.® GranuFoam™ Köprü Pansumanı

Zorlu vücut bölgelerindeki uygun yaralara daha çabuk ve daha kolay V.A.C.® Tedavi uygulamalarının yapılmasını sağlayan hazır, köprüleme çözümü.

V.A.C.® GranuFoam™ Köprü Pansumanı, SensaT.R.A.C.™ Pedi'nin yaralı bölgeden uzağa yerleştirilmesini sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, diyabetik ayak yaraları için gereken dışa çıkarma tedavisinde kullanılması mümkündür. V.A.C. GranuFoam Köprü Pansumanı, hastaların günlük yaşam aktivitelerini sürdürmelerini sağlayarak hareketliliği arttırır ve hastanın bir dışa çıkarma çizmesi ve V.A.C.Tedavisi ile akut olmayan bir bakım kuruluşuna geçişini kolaylaştırır.

Image of the V.A.C. Simplace Dressing System V.A.C.® Simplace™ Pansumanları

Özellikle V.A.C.® Tedavi pansumanını yerleştirme işlemini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Yoğun iş temposunda çalışan doktorlar, kullanımı kolay bu kit sayesinde artık daha az sürede daha hızlı bir şekilde pansuman yapabilecekler.

Daha Az Sürede Daha Hızlı Uygulamalar: V.A.C. Tedavi pansumanı uygulamaları artık hiç olmadığı kadar kolay!

Image of the V.A.C. White Foam Dressing System V.A.C.® WhiteFoam Pansumanları

Çok amaçlı, kullanımı kolay polivinil alkol (PVA) pansumanı V.A.C.® WhiteFoam Pansuman, tıbbi görevlilerin yara iyileştirme hedeflerine ulaşmalarını sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Image of the V.A.C. GranuFoam Silver Dressing System V.A.C.® GranuFoam Silver™ Pansumanları

V.A.C.® Tedavi'nin sağladığı yararlar ile gümüşün etkin bakteriyel bariyer özelliklerini bir araya getiren, özel olarak tasarlanmış bir pansuman.

V.A.C. Tedavi Sistemi için özel olarak tasarlanan tek gümüş pansuman olan V.A.C.® GranuFoam™ Silver Pansumanları, V.A.C. Tedavi'nin sağladığı yararlar ile gümüşün etkin bakteriyel bariyer özelliklerini bir araya getirir.

Image of the V.A.C. Abdominal Dressing System V.A.C.® Abdominal Pansuman Sistemi

Gelişmiş açık abdomen yönetimine uygun özel pansuman.

V.A.C.® Abdominal Pansuman Sistemi, primer sütürle kapatmanın mümkün olmadığı ve/veya abdominal girişlerin tekrarlanmasının gerektiği durumlarda Açık Abdomenin geçici olarak köprülenmesinde önerilen özel bir pansumandır. V.A.C. Abdominal Pansuman Sistemi; Abdominal Kompartıman Sendromu, hasar kontrolü gerektiren travma veya aşamalı abdominal onarım ve diğer kompleks abdominal bozuklukların neden olduğu Açık Abdomenin yönetilmesinde yardım almak amacıyla kullanılabilir.

Image of the V.A.C. GranuFoam Hand Dressing System V.A.C.® GranuFoam™ El Pansumanı

El yaraları için özel pansuman. Özel olarak elin şekline uymak üzere tasarlanmış parçalar. Parmak hatları, kısmi kalınlıktaki yanık ve soyulma yaraları için ideal bir kullanım sağlar.

Image of VAC VeraFlo Dressing V.A.C. VeraFlo™ Pansuman

granülasyon doku oluşumunu hızlandırır ve V.A.C. VeraFlo™ Tedavisi kullanıldığında yaralar için uygundur. Yara solüsyonlarının yara yatağına dağılmasını ve bu solüsyonların yara yatağından temizlenmesini sağlar.

Image of the V.A.C. GranuFoam Heel Dressing V.A.C.® GranuFoam™ Topuk Pansumanı

Özel olarak topuk yaraları için tasarlanmış kullanımı kolay pansuman V.A.C.® GranuFoam™ Topuk Pansumanı, pansuman uygulamalarını hem hasta hem de tıbbi görevli için kolay, hızlı ve rahat bir hale getirir.

1 'den 10 '(y)e kadar olan 11 V.A.C. Tedavi Pansumanları

Hastalara Yönelik Önemli Mesaj

Yasal Uyarı | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın


Telif Hakkı © 1998 – 2013 KCI Licensing, Inc Tüm Hakları Saklıdır.     DSL#12-0298.TR
Bu Web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca Türkiye'de görüntülenecek şekilde ve bu amaçla hazırlanmışlardır. Bu Web sitesi, farklı ülkelerde bulunan veya bulunmayan ve mümkünse, farklı ülkelerde farklı göstergeler ve sınırlamalar için bir düzenleyici makam tarafından onay veya izin almış ya da almamış olan ürünler hakkında bilgiler içerir.