Türkiye Change Country

Ürünler

VAC Ürünler

Hastanın Yaşam Kalitesini1 yükseltip genel tedavi masraflarını azaltırken 3, yaraları daha hızlı 20 ve daha etkili 5 bir şekilde iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.


Entegreli V.A.C.® Tedavi sistemi, yara iyileştirme konusunda kanıtlanmış, invaziv olmayan, geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu sistem, yaralı bölgeye kontrollü negatif (subatmosferik) basınç uygulamak için bir akıllı tedavi ünitesi kullanır. Yaralı bölgeye uygulanan özel köpük pansumanlar, sıvı birikimini sürekli olarak yaradan çekerken, SensaT.R.A.C.™ Teknolojisi basıncın yaralı bölgeye eşit dağılmasını sağlar.

V.A.C. Tedavi Üniteleri ve Sistemleri V.A.C. Tedavi Pansumanları V.A.C. Tedavi Kanisterleri V.A.C. Tedavi Aksesuarları
1 'den 4 '(y)e kadar olan 4 V.A.C. Tedavi Üniteleri ve Sistemleri

Image of the InfoV.A.C. Therapy System InfoV.A.C.® Tedavi Ünitesi

Akut bakım ortamı için gelişmiş veri toplama becerisine ve kullanımı kolay özelliklere sahip yeni nesil V.A.C. Tedavi Üniteleri.

InfoV.A.C.® Tedavi; akut, subakut ve kronik yaraların yönetiminde daha iyi sonuçlar elde edilmesi için tasarlanmıştır.

V.A.C. Ulta Negative Therapy System V.A.C.Ulta™ Negatif Basınç Yara Tedavi Sistemi

V.A.C.Ulta™ Negatif Basınç Yara Tedavi Sistemi, V.A.C.® Tedavi'nin bir oluşumudur. Kullanımı kolay tek bir ünitede iki tedavi yöntemi sunar. Damlatma seçeneği beraberinde NBYT sağlayan, entegreli bir yara tedavi sistemidir.

Image of the ActiV.A.C. Therapy System ActiV.A.C.® Tedavi Ünitesi

Ayakta tedavi edilen hastalar için hasta uyumluluğu ve hareketliliğini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış en yeni V.A.C.® Tedavi ünitesi.

Evde veya klinik bir ortamdan taburcu edilme sırasında hastaların daha iyi yara yönetimi sonuçlarına ulaşmasını sağlayan ActiV.A.C.® Tedavi, tamamen taşınabilir olarak tasarlanmıştır.

Prevena Prevena™ İnsizyon Yönetim Sistemi/ Prevena™ İnsizyon Yönetimi Çıkarma ve Yerleştirme Kiti

Operasyon sonrası komplikasyon riski taşıyan insizyonların yönetimi için özel olarak tasarlanmış ilk güç beslemeli negatif basınç ürünü. Prevena™ 125 Tedavi Ünitesi, Taşıma Çantası, Kanister, İnsizyon Pansumanı ve Patch Stripleri içerir. Her bir hasta için 1 sistem olarak paketlenmiştir. Suya dayanıklı.

1 'den 4 '(y)e kadar olan 4 V.A.C. Tedavi Üniteleri ve Sistemleri

Hastalara Yönelik Önemli Mesaj

Yasal Uyarı | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın


Telif Hakkı © 1998 – 2013 KCI Licensing, Inc Tüm Hakları Saklıdır.     DSL#12-0298.TR
Bu Web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca Türkiye'de görüntülenecek şekilde ve bu amaçla hazırlanmışlardır. Bu Web sitesi, farklı ülkelerde bulunan veya bulunmayan ve mümkünse, farklı ülkelerde farklı göstergeler ve sınırlamalar için bir düzenleyici makam tarafından onay veya izin almış ya da almamış olan ürünler hakkında bilgiler içerir.