Türkiye Change Country

KCI Hakkında

About KCI  Image

Yeniliğin Ruhu

KCI olarak, kendimizi hastaların iyileşmesine adamış durumdayız. Otuzbeş yılı aşkın bir süredir, yara tedavisini dünya çapında hasta bakıcılar için kolaylaştıracak ve hastalar için daha rahat hale getirecek yeni teknolojilerin geliştirilmesine ve tedavilerin tasarlanmasına öncülük ediyoruz. Biz, tüm hastaların en gelişmiş tedavileri hakettiğine inanıyoruz. Dünyanın her ne yerinde olursa olusun, KCI hasta sonuçlarını geliştiriyor, maliyetleri azaltıyor ve yaraların iyileştirilmesi için gerekli olan gelişmiş tedavileri sağlayarak insanların yaşam kalitelerini artırıyor.

KCI'ın faaliyet gösterdiği ana alan şunlardır:

  • Active Healing Solutions — Kendisine özel eylem mekanizmaları sayesinde yaraların iyileştirilmesinde etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve kompleks ve tedavisi güç yaraların tedavi masraflarının azaltılmasına katkıda bulunan bir tescilli KCI ürünü olan V.A.C.® Tedavi Sistemi'ni (Vakum Yardımcı Kapatma Tedavisi) bünyesinde barındırır.

KCI Müşteri Hizmetleri

KCI müşterisi faturalama, geri ödeme konularında ya da ürünle ilgili klinik ve teknik için KCI müşteri hizmetleri eğitimli profesyonellerine günün 24 saati erişebilirler.
KCI V.A.C.® Terapi cihazları için sorunların çözümünü hizmetinize sunar.

  • Problemi anında tanımlamayı ve cözmeyi ya da istenen hizmeti sağlar.
  • Tüm gereken durumlarda telefon erişimleri sağlar.

KCI Kontak Merkezi

Profesyonel Müşteri hizmeti kadrosu ile gün boyunca 24 saat destek sağlar, bizle iletişime telefon ya da email yoluyla geçebilirsiniz.(90) 212 312 26 00 ve kciturkey@kci-medical.com
 

 


Hastalara Yönelik Önemli Mesaj

Yasal Uyarı | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın


Telif Hakkı © 1998 – 2013 KCI Licensing, Inc Tüm Hakları Saklıdır.     DSL#12-0298.TR
Bu Web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca Türkiye'de görüntülenecek şekilde ve bu amaçla hazırlanmışlardır. Bu Web sitesi, farklı ülkelerde bulunan veya bulunmayan ve mümkünse, farklı ülkelerde farklı göstergeler ve sınırlamalar için bir düzenleyici makam tarafından onay veya izin almış ya da almamış olan ürünler hakkında bilgiler içerir.